Ranch Luna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ranch Luna

Western Ranch Luna
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Padovi na terenu...i bolovi...

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
dichy
Konjušar
Konjušar
dichy


Broj postova : 92
Registration date : 22.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimepon lis 22, 2007 5:14 pm

jeste li ikada pali na terenu??
i kakav je to osjećaj pas na terenru.. ono konj ti bježi,a ti nemožeš nikamo??

ja nikada nisam pala... na terenu.. a u manježu jesam..
[Vrh] Go down
Vezir
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
Vezir


Broj postova : 105
Registration date : 20.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Ljepljenje za stablo   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimepon lis 22, 2007 6:34 pm

Da ja sam pao s Arona na terenu. Basketball Basketball bounce Moj tata je vodio grupu a ja sam bio zadnji (ljudi predlažam da se uvjek borite da ne budete zadnji bounce bounce ).No dobro...Mo tata kao prvi je po ravnom krenuo u galop a ja sam još bioo na nizbrdici..Moj Aron je krenuo za njima ja sam se iznenadio nisam se ni snaša, a moj Aron je s njuškom stao pet cm od stabla.. affraid affraid affraid Ja sam ko lutka pras u stablo , a on je progalopirao naprjed. jocolor jocolor What a Face What a Face Nate šta ja sam se u_ _ _o.Kasnije je bio nemiran pa ga je deset minuta jahala nina a ja meri ali smo se kasnije zamjenili pa je ona bila na svojoj meri a ja na aronu.I to bi bilo to.
[Vrh] Go down
dichy
Konjušar
Konjušar
dichy


Broj postova : 92
Registration date : 22.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimepon lis 22, 2007 9:29 pm

uuu. strašno!
ja sam uvijek zadnja ili drugi... heh

i nikada nisam pala.. ali mi kenteriramo, galopiramo samo po livadama.. a po putevima samo u kenteru... jer u galopu je preopasno! tongue
[Vrh] Go down
Vezir
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
Vezir


Broj postova : 105
Registration date : 20.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimeuto lis 23, 2007 5:35 pm

Kod nas su putevi većinom kroz šume.
[Vrh] Go down
Nina
Rancher (admin)
Rancher (admin)
Nina


Broj postova : 97
Age : 30
Location : Rijeka
Registration date : 20.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimeuto lis 23, 2007 9:53 pm

love_fea je napisao/la:
Da ja sam pao s Arona na terenu. Basketball Basketball bounce Moj tata je vodio grupu a ja sam bio zadnji (ljudi predlažam da se uvjek borite da ne budete zadnji bounce bounce ).No dobro...Mo tata kao prvi je po ravnom krenuo u galop a ja sam još bioo na nizbrdici..Moj Aron je krenuo za njima ja sam se iznenadio nisam se ni snaša, a moj Aron je s njuškom stao pet cm od stabla.. affraid affraid affraid Ja sam ko lutka pras u stablo , a on je progalopirao naprjed. jocolor jocolor What a Face What a Face Nate šta ja sam se u_ _ _o.Kasnije je bio nemiran pa ga je deset minuta jahala nina a ja meri ali smo se kasnije zamjenili pa je ona bila na svojoj meri a ja na aronu.I to bi bilo to.

heh...drvo te spasilo Very Happy
ja svaki puta kad se sjetim skoro umrem od smjehe...hehe
[Vrh] Go down
http://kaanarinac.deviantart.com/
dichy
Konjušar
Konjušar
dichy


Broj postova : 92
Registration date : 22.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimened lis 28, 2007 9:20 pm

danas sam bila na terenu i prvi put sam pala (na terenu) konj mi se počeo ritat i onda naglo skočio u stranu...i tako sam ja drosla dolje........
[Vrh] Go down
Vezir
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
Vezir


Broj postova : 105
Registration date : 20.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: PADOVI BILO GDJE KADA I KAKO   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimepon lis 29, 2007 12:52 am

Danas su se veliki sa rancha išli šetati u šumu da im moj tata pokaže put koji su on i Reana očistili.Ja i Ema smo išli na prugu koja nije u funkciji malo zagalopirati.Kada smo prošli jedan asfalt Ema me je pitala dali može krenuti u galop.JA sam rekao da može,ona je krenula......Ja sam pokušao smiriti Aeona ali se on nije dao....Kada sam mu popustio uzde on je krenuo i lupio zadnjim nogama u zrak a ja kraj njegovog vrata bam na pod ......affraid affraid affraid affraid.Kada sam pao me jako bolila ruka i noga....Emi svaka čast odlično je reagirala ulovila je arona za uzdu..... Ja sam rekao da ga pusti ona ga je pustila a on u galop ko lud, a EMA ga je prestigla s Miškom i otrčala do moga tate po pomoć..On je došao i otišli smo na ranchtamo su mi stavili obloge tako da sutra ne ide u školu zato što me lakat i bedro jaaaaaaaako boli, a ja sada ležim doma u dnevnom boravku ležim na kauču i pišem na laptop a mama i tata me njeguju jer sam ko invaliiiddddddd. bounce bounce Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
Vezir
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
Vezir


Broj postova : 105
Registration date : 20.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimepon lis 29, 2007 11:55 am

Dali te šta boli ili ako si slomila šta ja sam pao neki dan vani u galopu imaš sve u dogodovštinama u topicu padovi bilo gdje kada i kako........ flower flower
[Vrh] Go down
Nina
Rancher (admin)
Rancher (admin)
Nina


Broj postova : 97
Age : 30
Location : Rijeka
Registration date : 20.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimepon lis 29, 2007 5:26 pm

hehe...rekoh ja tebi da ti nije pametno s Aronom na prugu u galop...a bas je zafrkan...jos nisam dokucila zas je bio onako lud onaj dan na terenu.. Question
[Vrh] Go down
http://kaanarinac.deviantart.com/
love my aron
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
love my aron


Broj postova : 126
Age : 28
Location : Kostrena -Rijeka
Registration date : 29.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimeuto lis 30, 2007 9:55 am

A šta ću nina kada ga volim najviše na svijetu. I love you Ali on voli galopirat više neg što sebe voli. pig
[Vrh] Go down
dichy
Konjušar
Konjušar
dichy


Broj postova : 92
Registration date : 22.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimeuto lis 30, 2007 4:59 pm

mene je drugi dan sve bolilo, a najviše vrat.. nisam ga mogla pomicati....
[Vrh] Go down
love my aron
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
love my aron


Broj postova : 126
Age : 28
Location : Kostrena -Rijeka
Registration date : 29.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimeuto lis 30, 2007 5:45 pm

Uuuuuuu gadno si pala evo ja vec dva dana ne idem u skolu radi onog pada u galopu.
[Vrh] Go down
dichy
Konjušar
Konjušar
dichy


Broj postova : 92
Registration date : 22.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimeuto lis 30, 2007 5:46 pm

ma ja idem... iako mi je teže pratit nastavu al....
[Vrh] Go down
love my aron
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
love my aron


Broj postova : 126
Age : 28
Location : Kostrena -Rijeka
Registration date : 29.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimeuto lis 30, 2007 6:07 pm

ok pig pig Kak si pala opiši
[Vrh] Go down
dichy
Konjušar
Konjušar
dichy


Broj postova : 92
Registration date : 22.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimeuto lis 30, 2007 6:26 pm

a neznam konj se počeo ritat i onda je počeo skakat u stranu i ja više nisam mogla i pala sam.. neznam ja oitajte one koji su vidjeli
[Vrh] Go down
Nina
Rancher (admin)
Rancher (admin)
Nina


Broj postova : 97
Age : 30
Location : Rijeka
Registration date : 20.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimesri lis 31, 2007 3:59 pm

prije nego sam pala sa jollya pricali smo o tome sta ako padnem i ja sam rekla da cu pocet mahat rukama i vikat LEEEEETIM! al sam zaboravila kad sam padala(a ko nebi) a i ovako i onako me nije niko vidio Evil or Very Mad

ljepo je gledati svijet iz ptičje perspektive.... Very Happy
[Vrh] Go down
http://kaanarinac.deviantart.com/
unicorn
Jahač 3. kategorije
Jahač 3. kategorije
unicorn


Broj postova : 101
Registration date : 22.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimesri stu 07, 2007 2:55 pm

Ja na terenu nikad nisam pala. Ali u manježu smo ja i konj skupa pali.
Jednog dana išla sam preskakat nisku preponu. Suzi ju je srušila.
Nije mi se dalo podignut ju. Sljedeći krug išli smo hodom kraj prepone.
Suzi je zapela za kamen i pala na bok. Zgnječila mi je nogu Sad Sad Sad
Nije me bolila. Bojala sam se za Suzi da nije slomila nogu,, sva sreća nije Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Vezir
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
Vezir


Broj postova : 105
Registration date : 20.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimesri stu 07, 2007 9:05 pm

Ja evo muški šepam na lijevu nogu (možda je i napukla) jer je dosta natekla, a to sam zaradio na zadnjem terenu kada sam koljenom zapeo o stablo.
[Vrh] Go down
love my aron
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
love my aron


Broj postova : 126
Age : 28
Location : Kostrena -Rijeka
Registration date : 29.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimesri stu 07, 2007 10:33 pm

Nina ne laži!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Ja sam ti rekao da mašeš rukama i vičeš padam ili.... šta već.....DA BI PAD BIO UMJETNIĆKI!!!!!!! bounce rabbit
[Vrh] Go down
unicorn
Jahač 3. kategorije
Jahač 3. kategorije
unicorn


Broj postova : 101
Registration date : 22.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimesri stu 07, 2007 11:19 pm

ŠTA TI JE BILO S NOGOM? confused confused
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
unicorn
Jahač 3. kategorije
Jahač 3. kategorije
unicorn


Broj postova : 101
Registration date : 22.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimesri stu 07, 2007 11:20 pm

ŠTA TE VEZIR GURNUO U STBLO U NEDJELJU confused confused affraid affraid
[Vrh] Go down
unicorn
Jahač 3. kategorije
Jahač 3. kategorije
unicorn


Broj postova : 101
Registration date : 22.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimečet stu 08, 2007 10:11 pm

Vezir je napisao/la:
Ja evo muški šepam na lijevu nogu (možda je i napukla) jer je dosta natekla, a to sam zaradio na zadnjem terenu kada sam koljenom zapeo o stablo.
PA KAKO? Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Vezir
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
Vezir


Broj postova : 105
Registration date : 20.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimepon stu 12, 2007 6:58 pm

ma bio sam zapeo o stablo kada smo išli vidjeti onaj novi put,ali sada je sve ok.
[Vrh] Go down
love my aron
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
love my aron


Broj postova : 126
Age : 28
Location : Kostrena -Rijeka
Registration date : 29.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimepon pro 10, 2007 2:05 pm

Evo ja sam u longeti, ali ne radi jahanja nego radi odbojke tako da mi nema jahanja......... No No ALI NE IDEM U ŠKOLU za to sam malo tužan jer mi je dosadno ali sam sve jedno malo happy pa si možda spojim praznike............ I love you What a Face albino
[Vrh] Go down
unicorn
Jahač 3. kategorije
Jahač 3. kategorije
unicorn


Broj postova : 101
Registration date : 22.10.2007

Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Tvoj praznici?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitimepon pro 10, 2007 8:11 pm

BLAGO TI SE VRAŽE JEDAN!!!!!!!!!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





Padovi na terenu...i bolovi... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi na terenu...i bolovi...   Padovi na terenu...i bolovi... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Padovi na terenu...i bolovi...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ranch Luna :: O ranchu Luna :: Terensko jahanje-
Forum(o)Bir: