Ranch Luna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ranch Luna

Western Ranch Luna
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Oprema za terensko jahanje

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Vezir
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
Vezir


Broj postova : 105
Registration date : 20.10.2007

Oprema za terensko jahanje Empty
PostajNaslov: Oprema za terensko jahanje   Oprema za terensko jahanje Icon_minitimeuto lis 30, 2007 8:01 pm

Svi mi koji jašemo na terenima i nailazimo na svakakve prepreke tijekom jahanja i po svakakvim uvjetima uvijek pomislimo da nam treba sad ovo ili ono ...

Napišite svoja iskustva i na koji ih način riješavate???!!!

Npr. idemo na par sati na teren i treba ponijeti vodu,sendviče,kišne kabanice, dijelove opreme za konja...
Kako nositi? Ruksak(ranac) skače po leđima,pojačano te grije i znoji itd.,itd...
[Vrh] Go down
dichy
Konjušar
Konjušar
dichy


Broj postova : 92
Registration date : 22.10.2007

Oprema za terensko jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Oprema za terensko jahanje   Oprema za terensko jahanje Icon_minitimeuto lis 30, 2007 10:25 pm

ma mi sve to stavimo ruksak ili imamo neke podsedlice di možeš stavljat tako neke stvari pa stavi tamo.. al to nije neki problem...
[Vrh] Go down
Vezir
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
Vezir


Broj postova : 105
Registration date : 20.10.2007

Oprema za terensko jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Oprema za terensko jahanje   Oprema za terensko jahanje Icon_minitimeuto lis 30, 2007 11:29 pm

ok ruksak, ali razmišljao sam o spajanju ugodnog i korisnog, a ne to je to i mora biti tako.
[Vrh] Go down
love my aron
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
love my aron


Broj postova : 126
Age : 28
Location : Kostrena -Rijeka
Registration date : 29.10.2007

Oprema za terensko jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Oprema za terensko jahanje   Oprema za terensko jahanje Icon_minitimesri lis 31, 2007 10:38 am

Dichy ja se slažem sa Vezirom.I mi imamo jednu takvu podsedlicu ali mi jašemo na western sedlima jer su udobnija i sigurnia pa nama ne stane.Mi se često malo i prepiremo radi tih ruksaka ali uvjek svatko nosi svoj.Ja sam mislio pitati bakouda mi sašije od materjala to za staviti vodu...Ja sam čuo da se to zovu bisage?????? Question
[Vrh] Go down
Vezir
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
Vezir


Broj postova : 105
Registration date : 20.10.2007

Oprema za terensko jahanje Empty
PostajNaslov: BISAGE   Oprema za terensko jahanje Icon_minitimesri lis 31, 2007 3:00 pm

Da zovu se bisage, ali one bi trebale biti od kože kao i sedlo tako da imaju svoju čvrstoću, a ne da skaču konju po slabinama.
[Vrh] Go down
love my aron
Rancher(co-admin)
Rancher(co-admin)
love my aron


Broj postova : 126
Age : 28
Location : Kostrena -Rijeka
Registration date : 29.10.2007

Oprema za terensko jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Oprema za terensko jahanje   Oprema za terensko jahanje Icon_minitimesri lis 31, 2007 3:13 pm

tO SAM I JA HTJEO NAPISATI ALI NISAM BIO TOČNO SIGURAN DALI SU TO SLABINE. scratch scratch Razz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Oprema za terensko jahanje Empty
PostajNaslov: Re: Oprema za terensko jahanje   Oprema za terensko jahanje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Oprema za terensko jahanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» PREPONSKO JAHANJE
» DRESURNO JAHANJE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ranch Luna :: O ranchu Luna :: Terensko jahanje-
Forum(o)Bir: